Tecrübe Zaman ile,
Kalite İstikrar ile Kazanılır

Fe Metal A.Ş. 1989 yılında; inşaat demiri ve benzeri ürünlerin satış faaliyetlerini gerçekleştirmek üzere, İzmir' de kurulmuştur. 1995 yılında; sektörün ihtiyaçları ve müşteri talepleri doğrultusunda, Türkiye’nin en büyük çimento üreticisi, AkçanSA Çimento'dan hazır beton ve çimento bayiliği alınarak, ürün yelpazesi genişletilmiştir.

1998 yılında, Çiğli Anadolu Caddesi üzerindeki depoya taşınılarak; Tuğla, Kiremit, Bims, Gaz beton, Alçı, Kum, Mıcır, Kireç, Perlit, Hazır Sıva gibi malzemeler ürün yelpazesine eklenmiş ve böylelikle perakende müşterilere de hizmet verilmeye başlanmıştır.

Fe Metal, Mayıs 2008'de Çimbeton bayiliğini de alarak, ürün yelpazesini çeşitlendirme konusunda bir adım daha atmıştır. 2010 yılında; İstanbul Fe Metal satış ofisinin devreye sokulması ile birlikte, Ege Bölgesi’nden sonra Marmara Bölgesi’nde bulunan müşterilere de 26 yıllık Fe Metal kalitesi ve tecrübesi aktarılmaya başlanmıştır.

Fe Metal, İnşaat malzemeleri satış faaliyetlerinden kazandığı tecrübesini ve kaliteli yönetim anlayışını, 2000 yılından beri kendi yapmış olduğu inşaat projelerine aktararak, hâlihazırda birçok başarılı projeye imza atmıştır. Fe Metal kalite ve güven kavramlarından ödün vermeden, başarılı bir şekilde faaliyetlerine devam etmektedir.

FeMetal Kurumsal
FeMetal Misyon

MİSYON

Ölçülebilir Kalite Anlayışı

Fe Metal A.Ş. olarak misyonumuz; dünya standartlarında gelişen inşaat teknolojilerine uygun modern, farklı yapılar ve örnek projeler üreterek, toplumsal yaşama katkıda bulunmak ve inşaat sektöründe, önde gelen yapı firmalarından biri olmaktır.

Müşteri memnuniyeti temel alarak geliştirdiğimiz her inşaat projemizi, kendi imzamız olarak görmekte ve sunmaktayız. Yine Fe Metal A.Ş. olarak; değişime ve gelişime açık proje anlayışımızla, pek çok farklı alanda yaşam projeleri gerçekleştirmeyi ve yaşam kalitesini arttırmayı hedeflemekteyiz.

Yenilikçi bakış açısı, kalite ilkeleri, çevre ve insan yaşamına duyduğu sorumluluk bilinci bizim, değişmez ilkelerimiz arasındadır.

VİZYON

Yaşanılabilir Atmosferler

Fe Metal A.Ş olarak vizyonumuz; hem yaşam kalitesini yükseltmek hem de daha önce örneği görülmemiş biçimde, konut sahibi olmayı kolaylaştırmaktır. Ayrıca vizyonumuz içinde yer alan diğer bir nokta; konut sektörünün önde gelen markalarından biri haline gelmektir.

Bununla beraber, inşaat sektöründe; verimlilik, kalite, iş ve çalışan güvenliği konularında standartları belirleyen, örnek bir firma olmak da öncelikli hedeflerimizdendir.

FeMetal Vizyon